Dermaderm Pişik Kremi 100gr

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiginde

Dermaderm Pişik Kremi 100gr

Dermaderm Pişik Kremi  Miktarı
Dermaderm Pişik Kremi 100gr
Dermaderm Pişik Kremi 100gr Açıklama
Bebeğinizin altını sürekli kontrol edin, ıslak ve kirli ise hemen değiştirin. Bebeğinizin altını ilik su ile temizleyin ve tahriş etmeden yumuşak ve hijyenik havlu ile kurulayınız. Dermaderm® pişik kremini koruyucu bir tabaka halinde uygulayınız. Gece yatmadan pişik kremi uygulanması pişik oluşumunu büyük ölçüde engeller, zira bebeğinizin altı gece boyunca ıslak ve tahrişe elverişli durumdadır.
Boya ve koku maddesi içermez, hassas bebek cildinde güvenle kullanılır. 
Formülünde bulunan K vitamini, vitamin B5 ve amino asitler pişik nedeniyle oluşan yaraların tedavisinde sıradan pişik kremlerine oranla daha yüksek başarı oranına sahiptir. Antifungal, antibakteriyel çinko oksit, mantar ve bakteri oluşumunu engeller, yaraların çabuk iyileşmesini hızlandırır. Dermaderm® bitkisel pişik kremi antioksidan vitamin C, çinko (Zn) ve selenyum sayesinde hassas bebek cildini pişikten oluşan tahrişlerin kötü etkilerine karşı korumaya yardımcı olur. Formülünde yer alan A vitamini hücrelerin yenilenmesini hızlandırır. Çok güçlü bir antioksidan olan E vitamini element çinko oksit ile birleştiğinde hücreleri serbest radikallere karşı korur. Arginine, Isoleucine, leucine, methionine, phenylalanine, threonine, ve valine gibi amino asitler sayesinde yaraların çabuk iyileşmesini sağlar.

 

Dermaderm Pişik Kremi  100Gr Kullanımı:

Kullanım: Islanmış çocuk bezi hemen değiştirilir. Bebeğin ıslaklığı temizlenir. Kuruması beklenir.
Dermaderm Pişik Kremi bebeğin her bez değişiminden sonra bol miktarda pişik olan bölgeye uygulanır. Özellikle akşam yatmadan önce önleme amaçlı uygulanmalıdır.

Dermaderm Pişik Kremi  100Gr Yan Etkileri:

Dermaderm Pişik Kremi Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Dermaderm Pişik Kremi Ürün bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

Dermaderm Pişik Kremi  100Gr Muhafaza ve Uyarı:

  • Dermaderm Pişik Kremi Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Dermaderm Pişik Kremi ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Dermaderm Pişik Kremi ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  •  
 

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: "Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.


 

Diğer Özellikler
Stok Kodudermaderm13
MarkaDermaderm
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.